Zaterdag 17+ Gemengd 2

2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

7e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (7e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.JOY JAAGPAD 4770028728
2.TC AMSTERDAM 1760126926
3.IJSBAANPAD 17502251025
4.SASSENHEIM 17304201520
5.ABN-AMRO AMSTERDAM 17403161916
6.KUDELSTAART 27205112411
7.PIM MULIER 271068278
8.BUITENVELDERT 270076296