Zaterdag 17+ Gemengd 2

2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

7e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 12 mei
5
JOY JAAGPAD 4
0
KUDELSTAART 2
5
SASSENHEIM 1
0
BUITENVELDERT 2
2
IJSBAANPAD 1
3
TC AMSTERDAM 1
1
PIM MULIER 2
4
ABN-AMRO AMSTERDAM 1
Zaterdag 5 mei
1
SASSENHEIM 1
4
IJSBAANPAD 1
0
PIM MULIER 2
5
JOY JAAGPAD 4
1
BUITENVELDERT 2
4
TC AMSTERDAM 1
3
ABN-AMRO AMSTERDAM 1
2
KUDELSTAART 2

Wedstrijdschema

A.L.T.C. Buitenveldert 2
Zaterdag 17+ Gemengd 2
Uit
26-05-2018 00:00
Nr. 54545
Baansoort: Overig
Zaterdag 17+ Gemengd 2
Sassenheimse T.V. 1
Thuis
02-06-2018 13:00
Nr. 54543
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (7e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.JOY JAAGPAD 4550022322
2.TC AMSTERDAM 1550019619
3.IJSBAANPAD 1540119619
4.SASSENHEIM 15203131213
5.KUDELSTAART 25203101510
6.ABN-AMRO AMSTERDAM 152039169
7.PIM MULIER 250055205
8.BUITENVELDERT 250053223

Spelers (6)