Zaterdag 17+ Gemengd 1

2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

6e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (6e in poule 2e klasse Gemengd 17+ Zaterdag)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE KEGEL 1770031431
2.FESTINA 37502201520
3.CHIP & CHARGE 37502191619
4.EINDENHOUT 27502191619
5.DE HEERENDUINEN 17304191619
6.PIM MULIER 17205122312
7.KROMMENIE 271069269
8.DDV 37007112411