Vrijdag 17+ Heren dubbel 2

3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 18 mei
3
IJBURG 3
1
ASSUMBURG 2
4
PIM MULIER 2
0
BADHOEVEDORP 3
2
IN DEN BOOGAERD 1
2
HAARLEMSCHE LTC 2
Vrijdag 11 mei
2
IN DEN BOOGAERD 1
2
IJBURG 3
0
HAARLEMSCHE LTC 2
4
ASSUMBURG 2
0
DE ZEEVANGSPELERS 1
4
PIM MULIER 2
4
DE KEGEL 2
0
BADHOEVEDORP 3

Wedstrijdschema

H.T.V. Assumburg 2
Vrijdag 17+ Heren dubbel 2
Uit
25-05-2018 19:00
Nr. 46685
Baansoort: Overig
TV IJburg 3
Vrijdag 17+ Heren dubbel 2
Uit
01-06-2018 19:00
Nr. 46683
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (1e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.PIM MULIER 2531113713
2.DE KEGEL 2430112412
3.ASSUMBURG 2530212812
4.HAARLEMSCHE LTC 2531112812
5.IJBURG 351229119
6.IN DEN BOOGAERD 151319119
7.DE ZEEVANGSPELERS 141126106
8.BADHOEVEDORP 350053173

Spelers (4)