Vrijdag 17+ Heren dubbel 2

3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE KEGEL 2760121721
2.ASSUMBURG 2750219919
3.PIM MULIER 27412181018
4.HAARLEMSCHE LTC 27322151315
5.IJBURG 37223121612
6.IN DEN BOOGAERD 17142121612
7.DE ZEEVANGSPELERS 17133111711
8.BADHOEVEDORP 370074244