Vrijdag 17+ Heren dubbel 1

3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Vrijdag 18 mei
0
IJBURG 4
0
FESTINA 1
2
HAARLEMSCHE LTC 3
2
DE KEGEL 3
3
PIM MULIER 1
1
WIJDEWORMER 2
2
ANONYMUS 1
2
DE AEMSTELBURGH 1
Vrijdag 11 mei
0
IJBURG 4
4
WIJDEWORMER 2
3
ANONYMUS 1
1
HAARLEMSCHE LTC 3
4
DE AEMSTELBURGH 1
0
DE KEGEL 3
2
FESTINA 1
2
PIM MULIER 1

Wedstrijdschema

TV De Kegel 3
Vrijdag 17+ Heren dubbel 1
Uit
25-05-2018 20:00
Nr. 46601
Baansoort: Overig
Haarlemsche Lawn Tennis Club 3
Vrijdag 17+ Heren dubbel 1
Uit
01-06-2018 19:30
Nr. 46599
Baansoort: Roodzand kunstgras

Poule stand (1e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.PIM MULIER 1532015515
2.WIJDEWORMER 2540114614
3.DE AEMSTELBURGH 1522112812
4.FESTINA 14112888
5.HAARLEMSCHE LTC 351138128
6.DE KEGEL 351227137
7.ANONYMUS 151137137
8.IJBURG 441125115

Spelers (8)