Vrijdag 17+ Heren dubbel 1

3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond

1e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers en begeleiders

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (1e in poule 3e klasse Heren dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.PIM MULIER 1752022622
2.WIJDEWORMER 2760122622
3.DE AEMSTELBURGH 17421181018
4.FESTINA 17223151315
5.ANONYMUS 17214101810
6.IJBURG 471249199
7.DE KEGEL 371248208
8.HAARLEMSCHE LTC 371158208