Vrijdag 17+ Dames dubbel 1

3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

3e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

Wedstrijdschema

Er zijn geen wedstrijden

Poule stand (3e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE GEVERS 2761023523
2.DE BOEKHORST 17421181018
3.PIM MULIER 17412171117
4.OOSTHOUT 57313171117
5.NIEUW VENNEP 57241161216
6.VIJFHUIZEN 371248208
7.ALKEMADE 270347217
8.DE KIKKERS 370256226