Vrijdag 17+ Dames dubbel 1

3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond

2e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond
Bekijk spelers

Uitslag

Vrijdag 18 mei
2
OOSTHOUT 5
2
NIEUW VENNEP 5
2
ALKEMADE 2
2
DE KIKKERS 3
4
PIM MULIER 1
0
VIJFHUIZEN 3
3
DE GEVERS 2
1
DE BOEKHORST 1
Vrijdag 11 mei
3
DE GEVERS 2
1
OOSTHOUT 5
3
DE BOEKHORST 1
1
NIEUW VENNEP 5
0
ALKEMADE 2
4
PIM MULIER 1
1
DE KIKKERS 3
3
VIJFHUIZEN 3

Wedstrijdschema

T.V. Nieuw Vennep 5
Vrijdag 17+ Dames dubbel 1
Uit
25-05-2018 19:00
Nr. 47539
Baansoort: Overig
T.V. Oosthout 5
Vrijdag 17+ Dames dubbel 1
Uit
01-06-2018 19:00
Nr. 47537
Baansoort: Overig

Poule stand (2e in poule 3e klasse Dames dubbel 17+ Vrijdag Avond)

TeamGSGWGLVLVTPT
1.DE GEVERS 2541015515
2.PIM MULIER 1531114614
3.OOSTHOUT 5521212812
4.DE BOEKHORST 1522111911
5.NIEUW VENNEP 550419119
6.VIJFHUIZEN 351227137
7.ALKEMADE 250326146
8.DE KIKKERS 350236146

Spelers (1)